Kontakty

ODBYT pořízení objednávek odbyt@spalensky.cz
Telefon: +420 318 841 124
Ladislav Spálenský majitel, odbyt ladislav@spalensky.cz
Telefon: +420 318 841 128
Lubomír Spálenský majitel, ekonomika podniku lubomir@spalensky.cz
Telefon: +420 318 841 129
Štěpánka Kohoutová finanční a mzdová účtárna stepanka.kohoutova@spalensky.cz
Telefon: +420 318 841 121
Marie Kosíková účtárna, fakturace marie.kosikova@spalensky.cz
Telefon: +420 318 841 122
Lukáš Houska zakázkový úsek zakazky@spalensky.cz
Telefon: +420 318 841 120
Vladimír Krejčí technický úsek vladimir.krejci@spalensky.cz
Telefon: +420 318 841 123
Ing. Petr Hroch ekonomický úsek petr.hroch@spalensky.cz
Telefon: +420 318 841 126
Jaroslav Jiráček a Petr Vršecký výrobní úsek vyroba@spalensky.cz
Telefon: +420 318 841 127
Jaromír Bareš, DiS obchodní zástupce jaromir.bares@spalensky.cz
Telefon: +420 731 116 130
Hana Kopřivová a Roman Peterka expedice odbyt@spalensky.cz
Telefon: +420 318 841 124
Jan Spálenský nákup dřeva jan@spalensky.cz
Telefon: +420 318 841 128

adresa:

SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY s. r. o.
Kamýk nad Vltavou 132
262 63
okres Příbram
gps: 49°39'3.399"N, 14°15'31.680"E

phone: +420 318 677 181
fax: +420 318 677 292
e-mail: info@spalensky.cz

Contacts

Sales Department Make an order odbyt@spalensky.cz
Telefon: +420 732 739 918
Ladislav Spálenský Owner,
Executive Director of Company,
Purchase of Timber
ladislav@spalensky.cz
phone: +420 318 841 128
Lubomír SpálenskýOwner,
Company Economist
lubomir@spalensky.cz
phone: +420 318 841 129
Štěpánka KohoutováFinancial and Wage
Accounting Department
stepanka.kohoutová@spalensky.cz
phone: +420 318 841 121
Marie KosíkováAccounting department, Invoicingmarie.kosikova@spalensky.cz
phone: +420 318 841 122
Lukáš Houska Bespoke Divisionzakazky@spalensky.cz
phone: +420 318 841 120
Vladimír KrejčíTechnical Divisionvladimir.krejci@spalensky.cz
phone: +420 318 841 123
Ing. Petr HrochEconomic Divisionpetr.hroch@spalensky.cz
phone: +420 318 841 126
Jaroslav Jiráček a Petr VršeckýProduction Divisionvyroba@spalensky.cz
phone: +420 318 841 127
Jaromír Bareš, DiS Business Representativejaromir.bares@spalensky.cz
phone: +420 318 841 120
Hana Kopřivová a Roman Peterka Shippingodbyt@spalensky.cz
phone: +420 318 841 124
Jan SpálenskýBusiness Representative for Abroadjan@spalensky.cz
phone: +420 732 739 918

address:

SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY s. r. o.
Kamýk nad Vltavou 132
262 63
district Příbram
gps: 49°39'3.399"N, 14°15'31.680"E

phone +420 318 841 128
fax +420 318 677 292
e-mail info@spalensky.cz